Terrassiklaasid muudavad terrassid ilmastikukindlaks kasulikuks pinnaks, säilitades ruumi puhtuse ja vähendades küttekulusid. Need on sobilikud nii eramute, suvilate kui ka äripindade, näiteks restoranide, laiendamiseks. Klaasitud terrass on mõnus ajaveetmispaik, mis võimaldab pikendada suve nautimist hilissügiseni välja.

Lisaks sellele, et terrassi klaasimine on väga praktiline käik, annab terrassi klaasimine Sulle kevad-suviseks perioodiks juurde ka huvitava ning mitmekülgse lisaruumi ja hulgaliselt võimalusi.

Alumiiniumprofiilid pulbervärvitakse RAL-kataloogi alusel. Soovi korral saab terrassiklaasidele lisada ka lukustused. Klaasideks 6-10 mm karastatud klaas, kas kirgas või toonitud (pronks, hall).

Raamideta terrassiklaasid

Toode on identne rõduklaasimissüsteemiga ja annab väga ilusa õhulise tulemuse, sest puuduvad vertikaalsed profiilid. Süsteemil klaasid avanevad nagu raamatulehed sissepoole seina äärde ja seeläbi on võimalik kogu terrass tervikuna avada. Alumist juhtprofiili on võimalik ka põrandasse „uputada“.


Raamidega terrassiklaasid

Lihtsasti paigaldatav süsteem, kus klaasmoodulid liiguvad sujuvalt üksteise taha. Raamidega terrassiklaasid on vastupidavad rasketele ilmastikutingimustele, kergesti hooldatavad ja sobivad praktiliselt igale terrassile. Alumine juhtsiin on ligikaudu ühe terrassilaua laiune, seega on see hõlpsasti põrandasse „uputatav“.

Kui klaase ei ole vaja avada, vaata ka meie pakutavaid kinniseid klaase

Töid teostame aastaringselt üle Eesti! Küsi pakkumist!