Klaasist rõdupiirded on tähtis ja nähtav osa rõdust, mis annab majale välimuse ja stiili. Tähelepanu rõdupiiretele ja nende välimusele tuleks pöörata juba projekteerimise käigus.

Klaas-alumiinium rõdupiirded

Klaas-alumiiniumpiire

Klaas-alumiiniumpiire on kaasaegne, õhuline ja praktiliselt hooldusvaba. Taolised modernsed rõdupiirded ei ole mõeldud vaid uusehitistele, vaid on ideaalseks lahenduseks ka vanemate majade renoveerimisel. Olemas rõdu ette ja peale kinnitusega lahendus

Täisklaasist rõdupiirded

Täisklaaspiire

Tänapäeva arhitektuuris on läbivaks märksõnaks kaasaegsus ja õhulisusTäisklaaspiire on sellistel puhkudel ideaalne lahendus, sest karastatud ja lamineeritud klaas saab tänu oma tugevusele olla ise kandvaks elemendiks. Olemas ka rõdupealse kinnitusega lahendus.

Varbpiire

Varbpiire

 Tegu on alumiiniumist piirdega, mis on praktiliselt hooldusvaba ja mida on lihtne paigaldada. Klaasi sellise piirde puhul ei kasutata. Olemas rõdu ette ja peale kinnitusega lahendus

Eripiirded

Erilahenduspiire

Lisaks eelpool nimetatud standardlahendustele pakume ka paljusid erilahendusega piirdeid. Tegeleme piirdelahendustega igapäevaselt, et olla võimelised aitama meie kliente ka eripiiretega projektide puhul. Olemas rõdu ette ja peale kinnitusega lahendus

Prantsuse rõdud

Rõdudest pakub mitmeid erinevaid lahendusi ka prantsuse rõdudele. Standardina on välja kujunenud viis peamiselt kasutusel olevat lahendust – klaasiklambritega, vertikaalsetel külgedel kinnitatud klamberprofiiliga, punktkinnitustega, käsipuu ja postidega versioon ning varbidega prantsuse rõdu.

Klaasiklambritega prantsuse rõdu

Klaasiklambritega prantsuse rõdu
Tegu on lahendusega, kus turvaklaas on kinnitatud nelja roostevabast terasest klambriga.

Klamberprofiiliga prantsuse rõdu

Klamberprofiiliga prantsuse rõdu
Selle lahenduse puhul kinnitakse klaas alumiiniumist klamberprofiiliga mõlemast vertikaalsest küljest.

Punktinnitustega prantsuse rõdu

Punktinnitustega prantsuse rõdu
Punktkinnitusega prantsuse rõdu on üks klassikalisemaid lahendusi modernsele majale. Lihtne ja elegantne piire koosneb vaid avadega karastatud ja lamineeritud klaasist ning neljast roostevabast terasest punktkinnitusest, mille abil piire seina külge kinnitatakse.

Käsipuu ja postidega prantsuse rõdu

Käsipuu ja postidega prantsuse rõdu
Käsipuu ja postidega prantsuse rõdu, mis näeb suuresti välja nagu tavaline klaas-alumiiniumpiirde moodul. Selle lahenduse puhul on klaas ülevalt ja alt kinnitatud klaasiliistuga ja üleval servas katab klaasi käsipuu. Selline rõdu kinnitub seina läbi postide, mis asetsevad klaasi taga.

Varbidega prantsuse rõdu

Varbidega prantsuse rõdu
Majad, kus rõdud on varbpiirdega, soovivad tihti ka prantsuse rõdudel varbidega lahendust. Sellisel puhul on kõige parem varbidega prantsuse rõdu, kus varbid kinnituvad profiili külge ülevalt ja alt ning piirde moodul kinnitatakse seina L-profiili abil, mis on kinnitatud piirde külgedel asuvate postide külge.

Renoveerime ka vanu piirdeid

Töid teostame aastaringselt üle Eesti! Küsi pakkumist!